Paylaş

Aklınıza gelecek tüm servisleri unutun onlarca kaliteli desteği firmamızdan alabilirsiniz. Tüm kusursuz destekleri şirketimizden, Hızlıca alabilirsiniz. Çalışan personellerimiz evinizdeki ev aletlerinizi tamir edeceğiz. sizler için tamir destekleri sunmak isteriz.

Amana Servisi ile çalışmalısınız, Özellikle kusursuz bir Amana Buzdolabı tamircisi isterseniz işletmemiz sizin ürünlerinize yılların beyaz eşya servisi desteklerini vermek istemektedir. Uzman, Amana Tamir destekleri ile yanınızda olacak.

Amana Servisi İstanbul

Evinizde değer vererek kullanmış olduğunuz amana markalı buzdolabı Eğer arıza yaptıysa hiç şüphelenme den. İnternet ten aradığımız ilk sıradaki şirketimizi tıklayabilirsiniz. Çünkü işletmemiz orijinal yedek parçalar ve kusursuz desteği ile hizmetler gönderiyor. Sizlere bu engin bilgilerimizle destek verdiğimizi ve uluslararası markalar dahil olmak üzere yerli markalar Ada hizmetler gönderdiğimizi söylemem de fayda var kusursuz bir desteği çok uygun fiyatlara adresinizde bulmak ve bu hizmetleri Sizlerde tatmak için bizlere hemen ulaşın.

İstanbul Amana Servis

Firmamızda almış olduğunuz zamana markalı hizmetlerin tümünde orijinal parçaları kullanılarak bir sene güvenceli garanti hizmeti sunulur. Amana Servisi ile çalışmalarımız size yardımcı olacak.

Kuşkusuz firmamız Türkiye’nin en tercih edilen şirketler arasında Çünkü işletmemizde ki bütün orijinal parçalar kendi tedarik sistemimizle Amerika’dan getirilir.

Firmamızda çalışan personellerin tümü işi çok iyi bilen Ehil kişilerden seçildi sıradan beyaz eşya tamircilerini şirket bünyemizde bulunduruyor. Güvenilir portföyümüzde birçok önemli müşterilerimize güler yüzlü hizmetlerimizle referanslarımızı saklamadan iletebiliriz ama web sitesi içerisinde. Referanslarımızı gizlilik ihlali gereği ile yayınlanıyor bizleri arayarak referanslarımızı kimler olduğunu sorabilirsiniz.

Amana İletişim ve Hizmetlerimiz;

Amana ürünleriniz için en kısa sürede bizimle çalışabilirsiniz, En severek ve kuşkusuz, Şirketimiz, Türkiye’nin her yerinde faaliyet göstermekte, arıza bakım ve onarım hizmetleri vermekte, tüketicilere kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Ayrıca serviste işlem gören tüm cihazlarınız için 1 yıl hizmet garantisi veriyoruz. Amana Servis Tüm parçalar orijinaldir ve evinize gelen teknisyenler eğitimli ve sertifikalı destekleyenlerdir. Ayrıca, ödemeleriniz için kredi kartıyla ödeme kolaylığı sağlıyoruz.
Servis Randevunuzu Şimdi Yaratın.

0216 540 00 23

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here