Paylaş

MERHABA SEVGİLİ DOSTLAR SİZLERE İLK BLOG YAZIMDA. BİR SERVİS ŞİRKETİNDEN BAHSETMEK İSTİYORUM. SORUNUMU ACİL GİDEREN İYİ BİR ŞİRKET. BU ŞİRKETİN BİLGİLERİ VE YAŞADIKLARIM YAZININ DETAYINDA.

Çamaşır makinemde ciddi problemler var aşırı sesli birkere yerli yersiz duruyor çatur çutur ses yapıyor hatta sanki salona gelecekmiş gibi. Sarsılan bir duruma büründü gürültünün dışında birde atletlerde acayip yırtmalar ve çamaşırlarda delikler ortaya çıkmaya başladı. olası durumlarda Çamaşır Makinası Ustası Arıyorum demin bu yazıyı yazarken yarıda bıraktım.

Googleden başlıktaki kelimeyi yazdım ilk sırada çıkan Servis Asia isimli firma gelip sorunları giderdi hatta okadar kaliteli ve hızlı prensipli çalışan firma ki Çamaşır Makinası Ustası sorunumu anında giderdi.

Çamaşır Makinası Ustası Arıyorum

Yerinde onardıkları çamaşır makinam artık sıfır gibi sessiz çalışmakta. İkiyi varsın servis asia sektörün bence en iyi servis şirketi.  Hatta ben 2013 de bir bulaşık makinesi için yetkili servis çağırmıştım o dönemde daha fazla ücretleri ödemiştim.  Yetkili servisinde bir Artısı yok açıkçası özel servislerde aynı sorunları gideriyor. İyi bir firma kısacası ben tavsiye ederim.

Çamaşır Makinası Ustası Tavsiyem

Bu konuda sizlere tavsiye edebilirim iyi bir firma gerçekten. Çamaşır Makinası Ustası Arıyorum  Ben çok memnun kaldım iyiki bu tarz firmalar hala var kesemize bütçemize yardımcı olan şirketlerin en önde geleni servis asia bu teknik servisi işini aşmış tavsiye etmek isterim hatta durun rehbere kaydetmiştim bakayım

” Nihat Usta : 0216 469 34 35 – 0532 789 75 07 Bu numaralardan ulaşabilirsiniz”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here