Paylaş

Goldstar Servisi Beyaz eşyalar, uzun süre kullanılmaya uygun üstün dayanıklı ürünlerdir. Sadece yanlış kullanımlar beyaz eşyaların ömrünü kısaltabilir ve performanslarını düşürür. Beyaz eşyaları satın alırken on yada on beş senelik kullanım ömrü süresince sağlayacağı enerji tasarrufunu düşünüp ondan sonra yanlış kullanmak elbet mantıklı değildir.

Goldstar Servisi

İstanbul de bulunan özel servisimizin hizmet verdiği TEBA ürün çeşitleri

· Buzdolabı.

· Teba Fırın servisi .

· Çamaşır Makinesi.

· Bulaşık Makinesi.

· Kurutma makinaları.

· Ankastre set cihazları.

TEBA ürünleri ile donatılmış bir mutfakta yiyecek pişirmenin, yemenin veya konuk ağırlamanın verdiği memnuniyeti deneyimlemenizi istiyoruz. Bakım ve onarım uygulamalarında Ümraniye Servis Asia özel servis olarak hep yanındayız.

Anadolu yakasındaki tüm bölgelere çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı onarım, davlumbaz servisi ve ankastre ürünlerinin servis hizmetini ivedi şekilde sunmaktadır.

Goldstar Servisleri Goldstar marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet elde eden uzman teknik servisi olarak, arızalanmış veya bakım ihtiyaç duyulan ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir halde sorunlarınızı çözmektedir.

Goldstar Servisi, satın alan memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Müşterilerimize sağlamış olduğumız servis hizmetleri şunlardır;

· İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.

· Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.

· tamir sonrası ürünü sizinle birlikte denetim ederiz.

· Randevuya süreında gideriz.

· Müşterilerimize yedek aygıt tahsis ederiz.

· Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız. Goldstar Servisi Acil Servisi %100 güvenilir, uzman yetkili ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.

Servis Asia , hizmetlerimizden yararlanmak ve teknik enformasyon almak için mesajşim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

SERVİS ASİA SERVİS TELEFON: 02164693435

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here