Paylaş

Evet sizlere İstanbul’da iyi hizmetler sunan bir firmadan bir servis firmasından bahsetmek istiyorum. Bu firma sizlere garantisi geçmiş ve yetkili servisleri Türkiye’de Ümraniye Goldstar Servisi  hizmet vermeyen markaların tamir hizmetlerini yapmakta.

Kaliteli ve deneyimli ekipleri ile servisini zor bulduğunuz markaların satış sonrası kurulum bakım montaj ve nakliyat gibi hatta sorun yaşadığınız. Bozulan buzdolabına Ümraniye Goldstar destekleri sunabilmekte. Yerli sermayeye sahip şirket yaklaşık 10 senenin üzerinde destekler ve hizmetler.  İle İstanbul Anadolu yakasının merkezi Ümraniye de destekler ve tamir hizmetleri aktardı.

Ümraniye Goldstar Servisi

Dolayısı ile iyi bir fikre ve tamir gücüne sahip bu şirkette olası tüm sorunların giderilmesi ile ilgili çalışmalar ve sorunlar geçekleşiyor.  Hatta bu kaliteli yaklaşımlarını sürekli sabit tutabilmek için şirket oluşan tüm psikolojik baskıya rağmen. Hizmetlerini aksatmadan devam ettirmekte. Kalitenin incisi sektörün birincisi.  Ümraniye Goldstar Servisi aradığınız gün içinde tamiri zamanında yapabilmek için bir çağrınıza bakan destekleri sizlere aktaracak.

Ümraniye Goldstar

Ümraniye Goldstar Dengeleri koruya bilen yapısı müşteri odaklı çalışma prensibi ve teknolojik destekli ekipleri ile. Ümraniye Goldstar Servisi Birde tam donanımlı araçlarına verdiği destekleri ile zamanında ulaşılabilir hizmetler sunabilmek adına sizlerin çağrılarınız değerlendirmekte şimdilerde aramanız yeterli olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here