Paylaş

Her işin uzmanı olduğu gibi web yazılımı konusunda da uzmanlar mevcut. Web sitenizi yaptırırken nasıl olacakta web tasarım ajansını değerlendireceksiniz. Bu işte uzman olduğunu nasıl anlarsınız? Bunların hepsini merak ettiğinizi biliyoruz. Sizler bu secimi yaparken bizler bu secimi sizin nasıl yapmanız gerektiğini anlatacağız.

Bu değerlendimeyi yapmanın en basit ve etikili yöntemi web tasarım ajanslarının geçmişine bakmak olacaktır. Ne kadar eski oldukları sektörden hiç kopmadıkları anlamına gelebilir. Bu bir kriter dir. Çok eski olup da halen değişime direnen web yazılım ajanslarıda olabilir. Bunları başla başına ayırmak gerekir. Firmaların referanslarına bakarak değerlendirmekte bazen etkili olabilir fakat yine burada karşımıza çıkan en büyük sorun sahte referansları sitelerine eklemiş olan firmalara denk gelebilirsiniz.

Web Tasarım

Her iki yönden de web ajanslarını değerlendirmek şart. İster SEO çalışmaları ister yaptıkları web sitelerine bakarak değerlendirmekte gerekir. Referansları kuvvetli olan web tasarım ajansları kendilerini zaten size belli edecektir.

Web Tasarım Uzman Desteği
Web Tasarım Uzman Desteği

Biz bir sıralama oluşturursak uzman desteği gereken işlere bakıldığında web sitesi kurmak listenin en önemli noktasında. Uzman olmayan kişilerle çıktığınız yolda yarıda kalabilirsiniz. İşlerinizin yarım kalması demek hem müşterilerinize hemde ziyaretçilerinize imaj ve güven kaybı yaşamanıza sebep olacaktır. Bu durumda hiçbir firma için iyi bir gösterge olmaz.  Düşünün web sayfanız çalışıyor, tamda ihtiyacınız olduğundan giriş yapılamıyor ve ziyaretcileriniz size ulaşamıyor. Almak istedikleri bilgiye ulaşamıyor. Bu durumda siz ne yapardınız? Tabi ki başka bir firmaya yada şirketin web sayfasına yönelir oradan almak istediğinizi almaya çalışırsınız.

Bu durumlara düşmemek için uzman desteği olan bir web tasarım ajansı ile çalışmak şart. Google Adwors e reklam veriyorsunuz günlük 500 kişi sitenize giriyor ve sitenizin tragiği bunu kaldırmadığı için siteye erişilemez oluyor. reklamınız halen acık ve ziyaretçiler siteye ulaşmak için tıklıyor. her tıklamada sizin reklam hesabınızdan ücret kesiliyor. Ama Ucuza yada deneyimsiz ellere yaptırdığınız web sitenize ulaşılamıyor. ve bundan sizin haberiniz. yok. en sonundan bir müşteri sizi ayırarak efenim sitenize ulaşamıyoruz 3 gündür diyor sizim müşterinizin geri dönüşü bilgilendiriyor. Bu tip durumlar her gün internet ortamında olmakta ve örnekleri çok yaşanmakta.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here